Voor wie?
De sessie is bedoeld voor MEAL-medewerkers, evaluatie specialisten, gender- en inclusieconsultants; iedereen met interesse in Feminist MEAL, zowel NEDWORC-leden als niet-leden.
Over de workshop
Wat betekent het om een feministische lens te gebruiken bij MEAL? Wat maakt een MEAL-aanpak feministisch, en hoe ziet dat er in de praktijk uit?
Deze interactieve sessie biedt ruimte om deze vragen samen te verkennen, aan de hand van zowel theorie als praktijk. Iedereen die wil reflecteren op de eigen werkwijze of inzichten wil delen vanuit ervaring is van harte welkom. Voertaal is Engels en deelname is gratis.
Zin om mee te doen?
Meld je aan vóór 19 juni door een mail te sturen naar association@nedworc.org met je naam en mailadres, en een korte omschrijving van je ervaring met Feminist MEAL, en (optioneel) je leervragen of aandachtspunten.
We kijken uit naar je aanmelding! Wil je een actieve bijdrage leveren, heb je ideeën of vragen? Neem contact met ons op. Voorafgaand aan de sessie zullen we wat recente literatuur delen die optioneel ter voorbereiding doorgenomen kan worden.